Αρχική Νομοσχέδιο για τη ΒιοποικιλότηταΆρθρο 13 – Ευθύνη για την προστασία της βιοποικιλότηταςΣχόλιο του χρήστη Παντελής Πιζάνιας | 12 Ιουλίου 2010, 19:35
Yπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Κε Κωνσταντέλλο ούτε εσείς ούτε κανείς άλλος μπορεί να μου στερήσει το δικαίωμα της άποψης. Εσείς που είστε και επιστήμονας θα έπρεπε να είστε πιο ανοιχτός στις απόψεις των άλλων. Εσείς τη φύση τη μάθατε στο θρανίο και εγώ τη ζω καθημερινά!Δεν νομίζω η διαβούλευση να γίνεται μόνο για εσάς τους "ειδήμονες βιολόγους" και εμείς που δεν είμαστε να μην έχουμε δικαίωμα! Άνθρωποι σαν και μένα αγαπούν περισσότερο τη φύση απο ανθρώπους σαν και εσάς κάτι που είναι ολοφάνερο, όπως και ότι λειτουργώ πολύ πιο ελεύθερα απο εσάς που φαίνεστε να είστε "τηλεκατευθυνόμενος". Αν η διαβούλευση γινόταν μόνο για σας δεν θα χρειαζόταν και να γίνει!! Υ.Γ: Κε Ιωαννίδη φαίνεται να ασκείτε αρνητική πίεση στους βιολόγους οι οποίοι ξέρουν να λογοκρίνουν "εμάς τους "ανίδεους" που δεν ενδιαφερόμαστε για τη φύση". Συγχαρητήρια!! Καλό Καλοκαίρι σε όλους!!!!!