Αρχική Τέλη εγγραφής πράξεων από τα υποθηκοφυλακεία.Άρθρο 01: Σκοπός – ΟρισμοίΣχόλιο του χρήστη AΘΗΝΑ | 2 Οκτωβρίου 2014, 12:21
Υπουργείο Εθνικής Οικονομίας και Οικονομικών Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Διαφωνώ κάθετα με την εν λόγω πρόταση νόμου της επιτροπής, σαν ένας απλός Έλληνας πολίτης, και ειδικά με την διαδικασία (τρόπος καταβολής των τελών και δικαιωμάτων, έστω και για μια απλή αίτηση στο Υποθηκοφυλακείο - υποχρεωτική μετάβαση στ Τράπεζα!). Μόλις προσφάτως πέθανε ένας Ελληνας πολίτης, περιμένοντας στην ουρά στην Τράπεζα να πληρώσει τη δόση του ΕΝΦΙΑ. Επιτέλους, ας αντιδράσουμε σαν ΛΑΟΣ.................... και ας μην αποφασίζουν ΜΟΝΟ οι άλλοι για την τύχη των παιδιών μας....