Αρχική Τέλη εγγραφής πράξεων από τα υποθηκοφυλακεία.Άρθρο 01: Σκοπός – ΟρισμοίΣχόλιο του χρήστη giorgos | 4 Οκτωβρίου 2014, 08:21
Υπουργείο Εθνικής Οικονομίας και Οικονομικών Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
το προβλημα που παει να "λυθει" ειναι ενα και μοναδικό περισοτερα χρημνατα να πανε στις τραπες και ίσως στο κρατος. οταν κατατεθουν τα λεφτα κυρτιος οιδε πότα θα επιστρεφονται σαν αμοιβή στους υποθηκοφυλακες , πληρωμη μισθων των υπαλήλων , ασφαλιστικων οργανισμων και διαφόρων αλλων εξόδων , βιβλιοδεσιες , λογισμικά , κομπιουτερ και παει λέγοντα . ολα πανε πολυ καλα οπου η κεντικη διοικηση εβαλε το χερι της ... πχ κτηματολόγιο .... εδω και 20 χρονια και ειμασθε στο εν τω τελειούσθαι....ασε που η απλοποιηση σημαινει ... υποθηκοφυλακείο - τραπεζα - υποθηκοφυλακείο τουλαχιστον ... και φανταστελιται τι γίνεται τις τελευταίες μερες του μηνα και τις πρωτες του επομένου απο την κοσμοσυροή για τις συνάξεις..... ασε αν εχει ενφια κλπ