Αρχική ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗΣ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣΜΕΡΟΣ Ε΄ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΪΟΥ COVID-19 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣΣχόλιο του χρήστη Michail KOLIOGIANNIS | 5 Δεκεμβρίου 2023, 09:23
Φύγαμε απ' το τόπο κατοικίας μας και πήγαμε σε νησί , βάλαμε πλάτη στην πανδημία και μέχρι και Θεσσαλονίκη σταλθηκαμε απ' το φορέα μας για να στηρίξουμε με τις προκηρύξεις δεν μας νομιμοποιήσετε και τώρα με μια 6 μήνη παράταση θα ναι όλα καλά ? Μας κοροϊδέψετε ! Δουλειά ζητάμε και μέλλον όχι αβεβαιότητα