Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη Δημητρης-Φυσικος | 29 Νοεμβρίου 2009, 12:58
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
1)Κατα τη γνωμη μου πρεπει να αθροιζονται ολα τα ΑΣΕΠ που εχει συμετασχει καποιος.Τι δηλ τα ηξερε κ τα ξεχασε? 2)Κατα τη γνωμη μου ειναι λαθος να προσμετραται το παιδαγωγικο(που ξεσκιζετε ο κοσμος στα φροντιστηρια), ισαξια με το γνωστικο αντικειμενο στον ΑΣΕΠ.Εδω να προσθεσω οτι υπαρχει ενας ρατσισμος απεναντι στους καθηγητες της περιφεριας λογω της ελεψης φροντιστηριων ΑΣΕΠ(ΝΕΑ ΜΟΔΑ) σαυτην. 3)Οπως μετραει η προυπηρεσια στα ιδιωτικα σχολεια(κ φτιαχνονται τα βισματα), να μετρα(κατα ενα ποσοστο) κ η προυπηρεσια στα φροντιστηρια, οτν αποδηκνυεραι απο τη ΔΟΥ η το ΙΚΑ(εκει θα βρει ικανους το υπουργειο αν πραγματικα ψαχνει)! 4)Η κορη μου παει στο δημοτικο κ η δασκαλα της δεν ξερει αριθμητικη, γιατι ολοι πλεον οι δασκαλοι παιρνουν απο τη θεωρητικη κατευθηνση!Γιατι λοιπον να μην μπουν καθηγητες στις δυο τελευταιες ταξεις, ωστε να γλιτωσουμε απο τους "λιγους" κ να απεγλωβιστει το συστημα?