Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη ΡΑΦΑΕΛΛΑ | 1 Δεκεμβρίου 2009, 16:55
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΣΥΜΦΩΝΩ. ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ! ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ , ΕΙΤΕ ΔΑΣΚΑΛΟΣ , ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΑΣΕΠ , ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΙΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ Η΄ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ! ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ , ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΤΡΟΠΟ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ.