Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη ΜΑΡΙΑΝΝΑ | 1 Δεκεμβρίου 2009, 16:12
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ,ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΤΥΧΕΙ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΧΡΟΝΙΑ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ;ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 22/23 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΦΤΑΝΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ,ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΒΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΣΕΠ;ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ (ΑΠΟ ΤΟ 1998 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ)ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΑΣ.