Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη ΠΑΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΚΗΣ | 1 Δεκεμβρίου 2009, 17:41
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΔΗΜΟΓΡΑΦΙΚΟ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΘΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΥ. ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΙΖΗΤΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΟΛΜΕ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ).ΓΙΑ ΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΘΩ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΝΟΜΑΙ ΣΕ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ. ΠΑΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΚΗΣ 5 ΑΝΗΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΙΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΔΙΟΡΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ 59 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΝ.........ΓΥΦΤΟΣ!!!