Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | 1 Δεκεμβρίου 2009, 21:01
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Πριν 12 χρόνια μας είπαν Μάζευε κι ας ειν' και ρώγες. Εμείς Είπαμε. Φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι. Και τώρα. Ανάθρεψε τον ποντικό να φάει και το σακκί σου. Όμως τα 4 χρόνια περνάνε γρήγορα και. Λαγός τη φτέρη έσειε, κακό του κεφαλιού του