Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | 2 Δεκεμβρίου 2009, 13:09
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΕΙ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ.ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΓΙΑ 9 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ.ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣΕΠ ΑΛΛΑ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΧΙ.ΤΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΧΙ;ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΤΥΓΧΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΟΛΟΗΜΕΡΑ;ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΠΙΝΑΚΕΣ.ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΜΕ ΧΑΜΕΝΑ.ΕΛΕΟΣ.ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ 24ΜΗΝΟ