Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη Antonis | 2 Δεκεμβρίου 2009, 13:47
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Καλή λύση το ΑΣΕΠ , αλλά ένας δικαιότερος διαγωνισμός.Συμφωνώ με το παιδαγωγικό κομμάτι. Το γνωστικό κομμάτι θα έπρεπε να εξετάζεται συνεχώς; Δεν αρκει το πτυχίο μας για να πιστοποιήσει τις γνώσεις μας;Αν ωστόσο επιμείνετε να εξεταστούμε και στο παιδαγωγικό κομμάτι, σταθμήστε την ύλη ,καθορίστε την εκ νέου , για να συνδέεται με την ύλη που διδάσκεται στα σχολεία.Η ύλη του διαγωνισμού καθώς και η ημερομηνία θα πρέπει να γνωστοποιούνται τουλάχιστον 6 μήνες νωρίτερα για να μην υπάρχει το στοιχείο του αιφνιδιασμού! Τι μέριμνα θα ληφθεί για τους "επιτυχόντες αλλά... μη διοριστέους";