Αρχική Ρυθμίσεις για την ανώτατη εκπαίδευσηΆρθρο 47: Θέματα αναπληρωτών εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσηςΣχόλιο του χρήστη Στυλιανή | 19 Ιουνίου 2015, 14:45
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Στο άρθρο 47 η παράγραφος 4 είναι απαράδεκτη. Εάν δεν μετριούνται τα μόρια των ΠΕ 60,50 και τον 70,50 στον πίνακα της γενικής αγωγής τότε για ποιο λόγο να δουλεύουμε; Αυτά τα μόρια δεν θα έχουμε κανένα αντίκρισμα από τη στιγμή που στην ειδική αγωγή δεν έχουμε δικαίωμα για μόνιμο διορισμό. Ζητούμε να προσμετρούνται τα μόρια και στους δύο πίνακες (ειδικής και γενικής).