Αρχική Υπηρεσιακές Μεταβολές του Εκπαιδευτικού Προσωπικού - Κρίση και την Επιλογή των Στελεχών της Εκπαίδευσης1. Σύστημα Πρόσληψης ΕκπαιδευτικώνΣχόλιο του χρήστη Ηρακλής Λ. | 3 Δεκεμβρίου 2009, 10:54
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Μα η απορία μου είναι ποιός νομίζετε ότι θα πάει αναπληρωτής σε παραμεθόριο; Μην ξεχνάτε ότι πάντα υπάρχει η εναλλακτική του να κάνεις ιδιαίτερα και να βγάζεις πολύ περισσότερα από το να περάσεις ένα χειμώνα μακριά από την οικογένειά σου (σε νησί;) και να μαζέψεις 5-6 μόρια το πολύ (γιατί δεν νομίζω να φαντάζεστε ότι θα πήγαινε κανείς για 1 μόριο το χρόνο). Μην φτάσετε με τις κινήσεις σας να αφήσετε χωρις εκπαιδευτικούς τα σχολεία της παραμεθορίου. Επιπλέον αν δεν ανανεωθούν οι πίνακες του χρόνου αδικούνται όσοι φέτος πήγαν αναπληρωτές και σαφώς αιφνιδιάζονται.