Αρχική Ρυθμίσεις για την ανώτατη εκπαίδευσηΆρθρο 47: Θέματα αναπληρωτών εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσηςΣχόλιο του χρήστη Ιωάννης | 24 Ιουνίου 2015, 18:05
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Απαράδεκτη η μη προσμετρηση της προυπηρεσιας των πε 60.50 και πε 70.50 στους πίνακες της γενικής αγωγής! Είμαστε νηπιαγωγοί και δάσκαλοι με επιπλέον εξειδίκευση! Η εκπαίδευση είναι ενιαία! Για να γίνεις ειδικός παιδαγωγός ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΑΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ( ΓΕΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ) και στην συνεχεια αφου αποκτησεις αυτα τα "γερα θεμέλια" να ασχοληθείς με την ειδική αγωγή! Ζητάμε λοιπόν το αυτονόητο! Προσμέτρηση προυπηρεσιας και στους δυο πίνακες και ΔΙΚΑΙΗ αντιμετωπιση των ΠΕ 60.50 ΚΑΙ ΠΕ 70.50