Αρχική Ρυθμίσεις για την ανώτατη εκπαίδευσηΆρθρο 47: Θέματα αναπληρωτών εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσηςΣχόλιο του χρήστη ΜΑΡΙΟΣ Θ. | 25 Ιουνίου 2015, 15:31
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ!!!ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ....ΟΙ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ....ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΚΟΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ...ΕΙΝΑΙ Α Δ Ι Κ Ο ......ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΧΟΥΝ ΟΡΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ,ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΑΣΕΠ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ ΕΤΣΙ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΟΥΣ....ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΝΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΟΥΝ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΚΕ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΣΕΠ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ...