Σταματήστε να συγκρίνεται πτυχία με μεταπτυχιακά. Δεν γίνεται να λες σε ένα νοσηλευτή να ασκήσει ιατρική και αντίστροφα. Κατανοώ πως είναι δύσκολοι καιροί για να εργαστεί κάποιος αλλά να μην βάζουμε τα συμφέροντα πάνω από το καλό των παιδιών μας.
Σταματήστε να συγκρίνεται πτυχία με μεταπτυχιακά. Δεν γίνεται να λες σε ένα νοσηλευτή να ασκήσει ιατρική και αντίστροφα. Κατανοώ πως είναι δύσκολοι καιροί για να εργαστεί κάποιος αλλά να μην βάζουμε τα συμφέροντα πάνω από το καλό των παιδιών μας.