Συμφωνώ με τη θέση του υπουργείου. Πιστεύω βρίσκεται στη σωστή κατεύθυνση! Οι δάσκαλοι της ειδικής αγωγής που προέρχονται από τη γενική πάντα πρόσφεραν κι εξακολουθούν να προσφέρουν στην ειδική αγωγή!
Συμφωνώ με τη θέση του υπουργείου. Πιστεύω βρίσκεται στη σωστή κατεύθυνση! Οι δάσκαλοι της ειδικής αγωγής που προέρχονται από τη γενική πάντα πρόσφεραν κι εξακολουθούν να προσφέρουν στην ειδική αγωγή!