Συμφωνώ με την τροπολογία
Τόσα χρόνια ποιος στήριζε την ειδική αγωγή;
Εχω την εντυπωση πώς το μόνο που ενδιαφέρει τους εμπλεκόμενους είναι η επαγγελματική αποκατάσταη και όχι τα τα δικαιώματα των παιδιών αυτών και πρόκειται για συντεχνιακό πόλεμο.
Οι εκπαιδευτικοί για τα παιδιά και όχι τα παιδιά για τους εκπαιδευτικούς...εχει χαθει η ουσία ..
Θεωρώ ότι όσοι ενώ μπορούσαν να δουλέψουν στη γενική αγωγή , δουλεύουν και στηρίζουν τόσα χρόνια την ειδική αγωγή, είναι επιλογή ζωής γι αυτούς και θέλει κότσια και δύναμη.
Εγώ δεν θα το τολμούσα...
Συμφωνώ με την τροπολογία Τόσα χρόνια ποιος στήριζε την ειδική αγωγή; Εχω την εντυπωση πώς το μόνο που ενδιαφέρει τους εμπλεκόμενους είναι η επαγγελματική αποκατάσταη και όχι τα τα δικαιώματα των παιδιών αυτών και πρόκειται για συντεχνιακό πόλεμο. Οι εκπαιδευτικοί για τα παιδιά και όχι τα παιδιά για τους εκπαιδευτικούς...εχει χαθει η ουσία .. Θεωρώ ότι όσοι ενώ μπορούσαν να δουλέψουν στη γενική αγωγή , δουλεύουν και στηρίζουν τόσα χρόνια την ειδική αγωγή, είναι επιλογή ζωής γι αυτούς και θέλει κότσια και δύναμη. Εγώ δεν θα το τολμούσα...