Φτανει επιτελους με την παραποιηση της πραγματκμοτητας!! Με ποιον τροπο συνθλιβονται οι 61-71;; δεν τους αφαιρει κανεις τα εργασιακα δικαιωματα, απλως δινουν πισω τα δικα μας τα οποια οι προηγουμενες κυβερνησεις κατεκλεψαν. Με ποιον τροπο ακριβως αδικουνται; η μηπως πρεπει να παψουν να υπαρχουν ολοι οι ηδη υπαρχοντες εργαζομενοι ΕΚΠΑΙΔΕΥΥΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 60 70,επειδη υπαρχουν οι 61 71;;; που ακουστηκε αυτο και πως μπορει καποιος να λεει οτι αυτο ειναι δικαιο;; ας σταματησει λοιπον ο παραλογισμος γιατι καμια αδικια ουτε συνθλιψη εις βαρος τους. Διατηρουν το δικαιωμα τους να εργαζονται οπως κι εμεις. Το να απαιτουν το ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ στο χωρο ειναι τουλαχιστον αστειο.
Φτανει επιτελους με την παραποιηση της πραγματκμοτητας!! Με ποιον τροπο συνθλιβονται οι 61-71;; δεν τους αφαιρει κανεις τα εργασιακα δικαιωματα, απλως δινουν πισω τα δικα μας τα οποια οι προηγουμενες κυβερνησεις κατεκλεψαν. Με ποιον τροπο ακριβως αδικουνται; η μηπως πρεπει να παψουν να υπαρχουν ολοι οι ηδη υπαρχοντες εργαζομενοι ΕΚΠΑΙΔΕΥΥΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 60 70,επειδη υπαρχουν οι 61 71;;; που ακουστηκε αυτο και πως μπορει καποιος να λεει οτι αυτο ειναι δικαιο;; ας σταματησει λοιπον ο παραλογισμος γιατι καμια αδικια ουτε συνθλιψη εις βαρος τους. Διατηρουν το δικαιωμα τους να εργαζονται οπως κι εμεις. Το να απαιτουν το ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ στο χωρο ειναι τουλαχιστον αστειο.