Αρχική Τροπολογία σε σ/ν ρυθμίσεις για την Ελληνόγλωσση ΕκπαίδευσηΆρθρο 01 – Θέματα Ειδικής Αγωγής και ΕκπαίδευσηςΣχόλιο του χρήστη Βασίλης | 17 Αυγούστου 2016, 14:06
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Έχει αναρωτηθεί - άραγε- κανείς γιατί αυτή η στροφή στην Ειδική Αγωγή και αυτό το μένος προς τους ΠΕ71 τα τελευταία χρόνια;;;;; μήπως καμιά σχέση με το ότι σταμάτησε η άμεση απορρόφηση των ΠΕ70;;; και τώρα που η "πόρτα" έκλεισε..... πάμε να σπάσουμε την πόρτα του γείτονα για να μπουκάρουμε από εκεί...... λίγος σεβασμός και συναίσθηση τι κάνουμε......όχι για τους συναδέλφους, αλλά κυρίως για αυτά τα παιδιά, τα οποία τα βλέπουμε όπως τα βλέπουμε....αλλά άμα ήταν ΔΙΚΑ ΜΑΣ παιδιά θα θέλαμε έτσι να τα μεταχειρίζονται;;;!!!.... εύχομαι κατά βάθος να έχετε τη συνείδησή σας καθαρή όσοι πολεμάτε τους ελάχιστους εξειδικευμένους ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΥΣ ΠΕ71/61..... (εγώ στη θέση σας δεν θα την είχα...)