Αρχική Τροπολογία σε σ/ν ρυθμίσεις για την Ελληνόγλωσση ΕκπαίδευσηΆρθρο 01 – Θέματα Ειδικής Αγωγής και ΕκπαίδευσηςΣχόλιο του χρήστη Σταθης κ | 17 Αυγούστου 2016, 16:29
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Ή παρούσα τροπολογία είναι απαράδεκτη Το να εισχωρεί ο καθένας στην ειδική αγωγή χωρις κανένα προσον είναι στεναχωρο.Εφοσον υφίστανται δύο τμήματα εξειδικευμένα δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόσος πόλεμος για τα νέα παιδια της ειδικής αγωγής. Όντας χρόνια δάσκαλος γενικής αγωγής κατανοώ τον αγώνα των συναδέλφων μας που στελεχώνουν χρόνια τώρα τα σχολεία μας επάξια, είτε γενικά είτε ειδικά. Από αυτά παίρνουμε κ εμείς γνώσεις για να επιτελεσουμε το έργο μας. Το αν άργησαν να παρόυν πε ή το αν το όνομα της μιας σχολής δεν είναι παιδαγωγικό, δε σημαίνει οτι φταίνε αυτά τα παιδια.ΣΤαματηστε λοιπόν όλοι να είστε εναντίον τους.