Αρχική Τροπολογία σε σ/ν ρυθμίσεις για την Ελληνόγλωσση ΕκπαίδευσηΆρθρο 01 – Θέματα Ειδικής Αγωγής και ΕκπαίδευσηςΣχόλιο του χρήστη ΛΑΜΠΡΙΝΗ | 18 Αυγούστου 2016, 23:50
Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Δεν υπάρχει λογική: -Τα σεμινάρια των 400 ωρών δεν θα μετράνε.Στήριξαν την ειδική όσο τους χρειαζόμασταν αλλά τώρα δεν τους χρειαζόμαστε άλλο...θα επιμορφώσουμε τους μόνιμους.Ο αναπληρωτής με σεμινάριο ή μεταπτυχιακό δεν θα είναι καλός αφού θα υπάρχουν μόνιμοι υπεράριθμοι. -5 ετη εμπειρία; τι σημαίνει; που θα βρεθεί; -Κάποιοι έχουν μεταπτυχιακό σχολικής ψυχολογίας και δουλεύουν με αυτό στην ειδική.Δεν κάνουν κι αυτοί. Τι να πούμε και για κάποιους που έχουν σεμινάριο και έκαναν και μεταπτυχιακό ή το κάνουν τώρα!! ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ Η ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΔΟΜΕΣ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ.