Παρακαλούμε το υπουργείο να προχωρήσει στην ψήφιση της τροπολογίας.
Παρακαλώ τους συναδέλφους σατεα, ΠΕ71 να σταματήσουν αν αντιγράφουν το ίδιο κέιμενο ως επιχείρημα. Όσες φορές και να το ανεβάσουν , παραμένει το ίδιο και μοναδικό ! Κάποιο καινούργιο στα χιλιάδες που έχουν καταθέσει οι ΠΕ70 έχουν να παραθέσουν?
Παρακαλούμε το υπουργείο να προχωρήσει στην ψήφιση της τροπολογίας. Παρακαλώ τους συναδέλφους σατεα, ΠΕ71 να σταματήσουν αν αντιγράφουν το ίδιο κέιμενο ως επιχείρημα. Όσες φορές και να το ανεβάσουν , παραμένει το ίδιο και μοναδικό ! Κάποιο καινούργιο στα χιλιάδες που έχουν καταθέσει οι ΠΕ70 έχουν να παραθέσουν?