Όχι,Όχι,Όχι
Η κατηφόρα δεν έχει τέλος σ'αυτήν τη χώρα!
Ωραία ισονομία κ. Υπουργέ και λοιποί υποστηρικτές!. Όποιος έχει το 5-χιλιαρο να αγοράσει το μεταπτυχιακό ΝΑ ΠΡΟΤΑΣΣΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΎ!!!. Είναι μαγική ετούτη η αριστερή δικαιοσύνη, πού ήταν κρυμμένη !!!???
(Μην διαμαρτύρεστε φίλοι που με την αξία σας πήρατε το μεταπτυχιακό ή το διδακτορικό, είστε πολύ λίγοι και γνωρίζετε καλύτερα απ όλους ότι οι υπόλοιποι συνάδερφοί σας κάνανε πετυχημένη αγορά τίτλου σπουδών.)
Η Ειδική Αγωγή εκτός από τίτλους θέλει ψυχή.
Αλίμονο στα παιδιά με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες!
Όχι,Όχι,Όχι Η κατηφόρα δεν έχει τέλος σ'αυτήν τη χώρα! Ωραία ισονομία κ. Υπουργέ και λοιποί υποστηρικτές!. Όποιος έχει το 5-χιλιαρο να αγοράσει το μεταπτυχιακό ΝΑ ΠΡΟΤΑΣΣΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΎ!!!. Είναι μαγική ετούτη η αριστερή δικαιοσύνη, πού ήταν κρυμμένη !!!??? (Μην διαμαρτύρεστε φίλοι που με την αξία σας πήρατε το μεταπτυχιακό ή το διδακτορικό, είστε πολύ λίγοι και γνωρίζετε καλύτερα απ όλους ότι οι υπόλοιποι συνάδερφοί σας κάνανε πετυχημένη αγορά τίτλου σπουδών.) Η Ειδική Αγωγή εκτός από τίτλους θέλει ψυχή. Αλίμονο στα παιδιά με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες!