Συμφωνώ και στηρίζω την υπουργική απόφαση, καθώς εμπεριέχει το αίσθημα της δικαιοσύνης και ίσης μεταχείρισης. Επίσης, συμφωνώ με την κατάργηση της μοριοδότησης του βαθμού πτυχίου και προσμέτρηση του χρόνου κτήσης πτυχίου σε περίπτωση ισοβαθμίας.
Συμφωνώ και στηρίζω την υπουργική απόφαση, καθώς εμπεριέχει το αίσθημα της δικαιοσύνης και ίσης μεταχείρισης. Επίσης, συμφωνώ με την κατάργηση της μοριοδότησης του βαθμού πτυχίου και προσμέτρηση του χρόνου κτήσης πτυχίου σε περίπτωση ισοβαθμίας.