Όχι στην τροπολογία. Όχι στην απαξίωση βασικού πτυχίου ειδικής αγωγής. Το μεταπτυχιακό δεν είναι ίσο με το βασικό πτυχίο. Γιατί αυτό να συμβαίνει μόνο στην ειδική αγωγή; Μην την απαξιώνετε. Γιατί υπάρχουν 2 πανεπιστημιακές σχολές ειδικής αγωγής;
Όχι στην τροπολογία. Όχι στην απαξίωση βασικού πτυχίου ειδικής αγωγής. Το μεταπτυχιακό δεν είναι ίσο με το βασικό πτυχίο. Γιατί αυτό να συμβαίνει μόνο στην ειδική αγωγή; Μην την απαξιώνετε. Γιατί υπάρχουν 2 πανεπιστημιακές σχολές ειδικής αγωγής;