ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!
ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΡΙΖΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΥΠΟΤΊΜΗΣΗ ΚΑΘΩΣ ΟΠΟΙΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΕΙΔΙΚΗ ΜΕ ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΕΡΝΟΥΣΕ !!!!
ΗΡΘΕ Β ΩΡΑ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΞΕΙ
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ! ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΡΙΖΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΥΠΟΤΊΜΗΣΗ ΚΑΘΩΣ ΟΠΟΙΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΕΙΔΙΚΗ ΜΕ ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΕΡΝΟΥΣΕ !!!! ΗΡΘΕ Β ΩΡΑ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΞΕΙ