Ειναι δυνατον να εξισωνονται οι ανθρωποι που εχουν κανει σπουδες πανω στην ειδικη αγωγη με αυτους που εχουν κανει απλα ενα σεμιναριο η εστω κ μεταπτυχιακο;; δλδ με το σκεπτικο αυτο ενας γεωπονος με μεταπτυχιακο στα οικονομικα να γινει οικονομολογος η μια νοσοκομα να χειρουργει!!! Θα τους εμπιστευοσασταν ποτε;;
Ειναι δυνατον να εξισωνονται οι ανθρωποι που εχουν κανει σπουδες πανω στην ειδικη αγωγη με αυτους που εχουν κανει απλα ενα σεμιναριο η εστω κ μεταπτυχιακο;; δλδ με το σκεπτικο αυτο ενας γεωπονος με μεταπτυχιακο στα οικονομικα να γινει οικονομολογος η μια νοσοκομα να χειρουργει!!! Θα τους εμπιστευοσασταν ποτε;;