Να αποσύρετε αμέσως την τροπολογία που απαξιώνει τα δικαιώματα που απορρέουν απο το βασικό πτυχίο. Αν θέλετε να λέτε οτι παρέχετε ισονομία γιατι δεν δίνετε το δικαίωμα και στους ΠΕ71/61 να μπαίνουν και στους πίνακες της γενικής; Μην βλέπετε τα πράγματα μονόπλευρα.
Γυρίζετε την εκπαίδευση 30 χρονια πίσω αντί να συμπορευτείτε με τα νεα δεδομένα. ΑΠΟΣΥΡΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ.
Να αποσύρετε αμέσως την τροπολογία που απαξιώνει τα δικαιώματα που απορρέουν απο το βασικό πτυχίο. Αν θέλετε να λέτε οτι παρέχετε ισονομία γιατι δεν δίνετε το δικαίωμα και στους ΠΕ71/61 να μπαίνουν και στους πίνακες της γενικής; Μην βλέπετε τα πράγματα μονόπλευρα. Γυρίζετε την εκπαίδευση 30 χρονια πίσω αντί να συμπορευτείτε με τα νεα δεδομένα. ΑΠΟΣΥΡΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ.