ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΝΗΣΗ!
Ομάδα αναπληρωτών στηρίζουμε την τροπολογία . Επιτέλους μια μεγάλη αδικία αποκαθίσταται σιγά σιγά . Ήταν παράλογο ένας πτυχιούχος να προτάσσεται στον πίνακα αναπληρωτών , απέναντι σε έμπειρους εκπαιδευτικούς με μεταπτυχιακό που για χρόνια τυρι γυρίζουν την Ελλάδα απο άκρη σε άκρη . Επιτέλους η πρόταξη να σταματήσει και να υπάρξει δικαιοσύνη και αναγνώριση των μεταπτυχιακών και τις προϋπηρεσίας μας . Ενα μεγαλο μπράβο στον Υπουργό για αυτη τη κίνηση .
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΝΗΣΗ! Ομάδα αναπληρωτών στηρίζουμε την τροπολογία . Επιτέλους μια μεγάλη αδικία αποκαθίσταται σιγά σιγά . Ήταν παράλογο ένας πτυχιούχος να προτάσσεται στον πίνακα αναπληρωτών , απέναντι σε έμπειρους εκπαιδευτικούς με μεταπτυχιακό που για χρόνια τυρι γυρίζουν την Ελλάδα απο άκρη σε άκρη . Επιτέλους η πρόταξη να σταματήσει και να υπάρξει δικαιοσύνη και αναγνώριση των μεταπτυχιακών και τις προϋπηρεσίας μας . Ενα μεγαλο μπράβο στον Υπουργό για αυτη τη κίνηση .