Να αποσυρθεί η τροπολογία για την ειδική αγωγή και να γίνουν μόνιμοι και μαζικοι διορισμοί γιατί κανένας ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!! Άλλη μια προσπάθεια από το υπουργείο για να στραφούμε ο ένας εναντίον του άλλου στο γνωστό μοτίβο ο θάνατος σου η ζωή μου!Αν δουλέψεις εσύ εγω θα βρεθώ στην ανεργία και πολλά άλλα που κατ'επανάληψη ζούμε τα τελευταία χρόνια.Όλοι εναντίον όλων και τώρα η σειρα τη ειδικής αγωγής. Κι εμείς εξαιρετικά προβλέψιμοι παίζουμε στο παιχνίδι και ξεχνάμε το στόχο. ΜΟΝΙΜΟΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙΚΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ !! Αυτό απαιτούμε και όχι διαβουλεύσεις για τροπολογίες της ντροπής!!
Να αποσυρθεί η τροπολογία για την ειδική αγωγή και να γίνουν μόνιμοι και μαζικοι διορισμοί γιατί κανένας ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ!! Άλλη μια προσπάθεια από το υπουργείο για να στραφούμε ο ένας εναντίον του άλλου στο γνωστό μοτίβο ο θάνατος σου η ζωή μου!Αν δουλέψεις εσύ εγω θα βρεθώ στην ανεργία και πολλά άλλα που κατ'επανάληψη ζούμε τα τελευταία χρόνια.Όλοι εναντίον όλων και τώρα η σειρα τη ειδικής αγωγής. Κι εμείς εξαιρετικά προβλέψιμοι παίζουμε στο παιχνίδι και ξεχνάμε το στόχο. ΜΟΝΙΜΟΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙΚΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ !! Αυτό απαιτούμε και όχι διαβουλεύσεις για τροπολογίες της ντροπής!!