Τι θα γίνει με τα copy paste από τα ίδια άτομα που έχουν κατακλύσει το χώρο της διαβούλευσης; Δεν πρέπει το ηλεκτρονικό σύστημα να τα αποτρέπει; Τελικά τι είναι η διαβούλευση; Αγώνας αντοχής πάνω από τον υπολογιστή; Θέλουμε να δούμε τις απόψεις και τα επιχειρήματα συναδέλφων και όχι τους αθέμιτους τρόπους κάποιων. Την άποψή μου την έχω πει σε προηγούμενο μήνυμα.
Τι θα γίνει με τα copy paste από τα ίδια άτομα που έχουν κατακλύσει το χώρο της διαβούλευσης; Δεν πρέπει το ηλεκτρονικό σύστημα να τα αποτρέπει; Τελικά τι είναι η διαβούλευση; Αγώνας αντοχής πάνω από τον υπολογιστή; Θέλουμε να δούμε τις απόψεις και τα επιχειρήματα συναδέλφων και όχι τους αθέμιτους τρόπους κάποιων. Την άποψή μου την έχω πει σε προηγούμενο μήνυμα.