ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ! η ΥΑ Λοβέρδου βγήκε "νύχτα¨δεν πατούσε σε κανέναν νόμο ουσιαστικά ήταν παράνομη και εξυπηρετούσε φυσικά αυτούς. Τα τωρινά είναι όλα συνέχεια νόμων θα έπρεπε να λένε ευχαριστώ που παίρνουν και το έξτρα μοριο
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ! η ΥΑ Λοβέρδου βγήκε "νύχτα¨δεν πατούσε σε κανέναν νόμο ουσιαστικά ήταν παράνομη και εξυπηρετούσε φυσικά αυτούς. Τα τωρινά είναι όλα συνέχεια νόμων θα έπρεπε να λένε ευχαριστώ που παίρνουν και το έξτρα μοριο