Άμεση απόσυρση της εν λόγω τροπολογίας.
Θα πρέπει όλοι εσείς οι εκπαιδευτικοί που το στηρίζετε να έχετε την απαραίτητη γνώση για το τι ακριβώς θα κληθείτε να κάνετε. Ο ρόλος σας δεν είναι απλη φύλαξη των παιδιών μας ούτε να έρθετε να τα "αλλάξετε".!!!
Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, η εμπειρία μου είναι τραυματική. Κατάλαβα ότι ένα απλο μεταπτυχιακό χωρίς πρακτική δεν φτάνει!!
Άμεση απόσυρση της εν λόγω τροπολογίας. Θα πρέπει όλοι εσείς οι εκπαιδευτικοί που το στηρίζετε να έχετε την απαραίτητη γνώση για το τι ακριβώς θα κληθείτε να κάνετε. Ο ρόλος σας δεν είναι απλη φύλαξη των παιδιών μας ούτε να έρθετε να τα "αλλάξετε".!!! Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, η εμπειρία μου είναι τραυματική. Κατάλαβα ότι ένα απλο μεταπτυχιακό χωρίς πρακτική δεν φτάνει!!