ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ
Επιτελους οι προσληψεις πρεπει να γινονται με δικαιο τροπο και χωρις προταξη των σχολων! Αναγνωριζονται οι κοποι μας η χρονια μορφωση μας πανω στην ειδικη αγωγη και δεν πεταταγονται πια οι κοποι ετων στα σκουπιδια! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΚΑΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΑΣ!
ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ Επιτελους οι προσληψεις πρεπει να γινονται με δικαιο τροπο και χωρις προταξη των σχολων! Αναγνωριζονται οι κοποι μας η χρονια μορφωση μας πανω στην ειδικη αγωγη και δεν πεταταγονται πια οι κοποι ετων στα σκουπιδια! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΚΑΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΑΣ!