ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!! ΙΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΕΑΕ.. ΟΙ ΠΕ 60.50 ΚΑΙ 70.50 ΕΔΡΑΙΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΛΕΧΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΜΕΣ ΤΗΣ..ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΠΑΙΓΜΟ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ..
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!! ΙΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΕΑΕ.. ΟΙ ΠΕ 60.50 ΚΑΙ 70.50 ΕΔΡΑΙΩΣΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΛΕΧΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΜΕΣ ΤΗΣ..ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΜΠΑΙΓΜΟ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥΣ..