ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣ!!!
Ειναι αδικο να υποβαθμιζεται τοσο πολύ ένα βασικό πτυχιο 4 ετων, με σκοπο την πρόταξη των μεταπτυχιακων!!! Και ακομα πιο αδικο να υπαρχουν αρνητικά σχόλια και υποτιμητικά για τμήματα πανεπιστημίου, στα οποία φοιτούν επι πολλα χρόνια τόσα άτομα!!!!
ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣ!!! Ειναι αδικο να υποβαθμιζεται τοσο πολύ ένα βασικό πτυχιο 4 ετων, με σκοπο την πρόταξη των μεταπτυχιακων!!! Και ακομα πιο αδικο να υπαρχουν αρνητικά σχόλια και υποτιμητικά για τμήματα πανεπιστημίου, στα οποία φοιτούν επι πολλα χρόνια τόσα άτομα!!!!