Στηρίζω την τροπολογία!!!
Δεν γίνεσαι εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής μόνο αν αποφοιτήσεις από το ΠΑΜΑΚ ή από το Βόλο. Φτάνει πια η πρόταξη τους και η αδικία σε μας που τελειώσαμε Παιδαγωγική σχολή και δουλέψαμε Χρόνια στην ειδική αγωγή, δίνοντας την ψυχή μας στα παιδιά!!!
Στηρίζω την τροπολογία!!! Δεν γίνεσαι εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής μόνο αν αποφοιτήσεις από το ΠΑΜΑΚ ή από το Βόλο. Φτάνει πια η πρόταξη τους και η αδικία σε μας που τελειώσαμε Παιδαγωγική σχολή και δουλέψαμε Χρόνια στην ειδική αγωγή, δίνοντας την ψυχή μας στα παιδιά!!!