Στηριζω την τροπολογια!! Ας σταματησετε επιτελους να χρησιμοποιειτοθ τα παιδια-τις οικογενειες τους-την προοδο τους και την "υποστελεχωση και υποβαθμιση" των σχολειων!Ντροπη! Σωστη και δικαιη επιτελους η τροπολογια!!
Στηριζω την τροπολογια!! Ας σταματησετε επιτελους να χρησιμοποιειτοθ τα παιδια-τις οικογενειες τους-την προοδο τους και την "υποστελεχωση και υποβαθμιση" των σχολειων!Ντροπη! Σωστη και δικαιη επιτελους η τροπολογια!!