NAI στην τροπολογια!!!
Δικαιωση μετα απο τοσα χρονια αλλα και ταυτοχρονα λυπη που βλεπω συνεχως να χρησιμοποιειται η προοδος των παιδιων, τα ιδια τα παιδια αλλα και το οτι υπολειτουργουν τα σχολεια και υποβαθμιζεται η ΕΑΕ..δεν ειναι αυτα επιχειρηματα...λυπαμαι...
NAI στην τροπολογια!!! Δικαιωση μετα απο τοσα χρονια αλλα και ταυτοχρονα λυπη που βλεπω συνεχως να χρησιμοποιειται η προοδος των παιδιων, τα ιδια τα παιδια αλλα και το οτι υπολειτουργουν τα σχολεια και υποβαθμιζεται η ΕΑΕ..δεν ειναι αυτα επιχειρηματα...λυπαμαι...