ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!! 15 χρονια υπηρετουμε και εμεις στην ΕΑΕ...πολυ πριν τους αποφοιτους του Βολου...συνειδητα και με αγαπη...σταματηστε τα "επιχειρηματα της ντροπης"! Στηριζουμε την τροπολογια!
ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑ!! 15 χρονια υπηρετουμε και εμεις στην ΕΑΕ...πολυ πριν τους αποφοιτους του Βολου...συνειδητα και με αγαπη...σταματηστε τα "επιχειρηματα της ντροπης"! Στηριζουμε την τροπολογια!