NAI-δικαιη και σωστη η τροπολογια!
Τοσα χρονια τα δικα μας επαγγελματικαι δικαιωματα αμφισβητουνται και απαξιωνονται..τοσα χρονια δλδ που δεν υπηρχαν οι αποφοιτοι του Βολου..υποστελεχωνονται και υπολειτουργουν τα σχολεια και η προοδος των παιδιων?!!!Απιστευτα αυτα που λετε!!!
Στηριζουμε την τροπολογια!!
NAI-δικαιη και σωστη η τροπολογια! Τοσα χρονια τα δικα μας επαγγελματικαι δικαιωματα αμφισβητουνται και απαξιωνονται..τοσα χρονια δλδ που δεν υπηρχαν οι αποφοιτοι του Βολου..υποστελεχωνονται και υπολειτουργουν τα σχολεια και η προοδος των παιδιων?!!!Απιστευτα αυτα που λετε!!! Στηριζουμε την τροπολογια!!