Ναι στην τροπολογια!!! Σωστη και δικαιη!Παρακαλω ας σταματησετε να χρησιμοποιειτξ τα παιδια αλλα και τις ικανοτητες και γνωσεις μας ολα αυτα τα χρονια, ως επιχειρηματα ακαταλληλα!!!Λυπαμαι... Στηριζουμε την τροπολογια
Ναι στην τροπολογια!!! Σωστη και δικαιη!Παρακαλω ας σταματησετε να χρησιμοποιειτξ τα παιδια αλλα και τις ικανοτητες και γνωσεις μας ολα αυτα τα χρονια, ως επιχειρηματα ακαταλληλα!!!Λυπαμαι... Στηριζουμε την τροπολογια