ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΥΑ ΣΤΗΝ ΕΑΕ
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΞΙΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ 60.50/70.50
Οσο για τα «πληρωμένα μεταπτυχιακά» είναι τα ίδια που έκαναν κ οι πολύ καλά ενημερωμένοι συνάδελφοι ΠΕ.71 μπας κ αποκτήσουν την πολυπόθητη παιδαγωγική επάρκεια;;; Η «καραμέλα» αυτή ας σταματήσει εδώ και τώρα. Καμία ανοχή πια. Διεκδικούμε ότι μας αξίζει. ΙΣΟΤΙΜΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΥΑ ΣΤΗΝ ΕΑΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΣΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΞΙΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ 60.50/70.50 Οσο για τα «πληρωμένα μεταπτυχιακά» είναι τα ίδια που έκαναν κ οι πολύ καλά ενημερωμένοι συνάδελφοι ΠΕ.71 μπας κ αποκτήσουν την πολυπόθητη παιδαγωγική επάρκεια;;; Η «καραμέλα» αυτή ας σταματήσει εδώ και τώρα. Καμία ανοχή πια. Διεκδικούμε ότι μας αξίζει. ΙΣΟΤΙΜΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.