Ναι στην τροπολογία!! Θέλουμε κι εμείς να εργαστούμε στην ειδική αγωγή χωρίς να μας υποβιβαζετε εσείς με το βασικό πτυχίο. Να σταματήσει η αδικία σε βάρος των δασκάλων με μεταπτυχιακό και εξειδικευδη- εμπειρια τόσων ετών.
Ναι στην τροπολογία!! Θέλουμε κι εμείς να εργαστούμε στην ειδική αγωγή χωρίς να μας υποβιβαζετε εσείς με το βασικό πτυχίο. Να σταματήσει η αδικία σε βάρος των δασκάλων με μεταπτυχιακό και εξειδικευδη- εμπειρια τόσων ετών.