Στηρίζω την τροπολογία. Έχουμε ίσα δικαιώματα όλοι. Η κατάταξη να γίνεται με βασικό κριτήριο την προϋπηρεσία και όχι το πτυχίο.. ούτως ή άλλως σε όλες τις χώρες το διδακτορικό η μεταπτυχιακό είναι ανώτερο από το βασικό πτυχίο..
Στηρίζω την τροπολογία. Έχουμε ίσα δικαιώματα όλοι. Η κατάταξη να γίνεται με βασικό κριτήριο την προϋπηρεσία και όχι το πτυχίο.. ούτως ή άλλως σε όλες τις χώρες το διδακτορικό η μεταπτυχιακό είναι ανώτερο από το βασικό πτυχίο..