Άμεση απόσυρση του άρθρου 48, Ν.4415/2016 όπως επίσης απόσυρση της τροπολογίας που ψηφίστηκε στις 29/3/2017 και τη μη έκδοση της προτεινόμενης Υπουργικής Απόφασης.
Η Ειδική Αγωγή δεν είναι χώρος για πειραματισμούς. Βρίσκεται εδώ και πολλά χρόνια στο περιθώριο και οι δομές της υποστελεχώνονται και υποβαθμίζονται διαρκώς. Επιτέλους είναι καιρός να σταματήσει αυτό !!!
Άμεση απόσυρση του άρθρου 48, Ν.4415/2016 όπως επίσης απόσυρση της τροπολογίας που ψηφίστηκε στις 29/3/2017 και τη μη έκδοση της προτεινόμενης Υπουργικής Απόφασης. Η Ειδική Αγωγή δεν είναι χώρος για πειραματισμούς. Βρίσκεται εδώ και πολλά χρόνια στο περιθώριο και οι δομές της υποστελεχώνονται και υποβαθμίζονται διαρκώς. Επιτέλους είναι καιρός να σταματήσει αυτό !!!