ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣ
Δε θα μιλήσω με όρους συμπερίληψης, ενιαίας εκπαίδευσης κτλ. αλλά θα αναφερθώ στο αυτονόητο:Σε ποιον κλάδο γίνονται προσλήψεις και διορισμοί χωρίς ΒΑΣΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΠΟΥΔΩΝ;;ΠΟΥΘΕΝΑ.
Τάσσομαι υπέρ των διεκδικήσεων των παιδιών που υπηρετούν την ειδική αγωγή 15 χρόνια ως αναπληρωτές ειδικής αγωγής ΠΕ71-ΠΕ61.
ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟΛΟΓΙΑΣ Δε θα μιλήσω με όρους συμπερίληψης, ενιαίας εκπαίδευσης κτλ. αλλά θα αναφερθώ στο αυτονόητο:Σε ποιον κλάδο γίνονται προσλήψεις και διορισμοί χωρίς ΒΑΣΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΠΟΥΔΩΝ;;ΠΟΥΘΕΝΑ. Τάσσομαι υπέρ των διεκδικήσεων των παιδιών που υπηρετούν την ειδική αγωγή 15 χρόνια ως αναπληρωτές ειδικής αγωγής ΠΕ71-ΠΕ61.