Η παρούσα υπουργική απόφαση υεμπεριέχει το αίσθημα της δικαιοσυνης κ ισοτιμιας. Συνυπογραφω λοιπον την ανακοινωση του ΠΣΑΕΠ και στηριζω την υπουργική απόφαση μεσω της οποίας διασφαλίζονται τα εργασιακά μας δικαιώματα
Η παρούσα υπουργική απόφαση υεμπεριέχει το αίσθημα της δικαιοσυνης κ ισοτιμιας. Συνυπογραφω λοιπον την ανακοινωση του ΠΣΑΕΠ και στηριζω την υπουργική απόφαση μεσω της οποίας διασφαλίζονται τα εργασιακά μας δικαιώματα