Όχι στην τροπολογία!
Λογικευτείτε γιατί αύριο μεθαύριο,θα προταχθούν οι καθαρίστριες που έχουν να πληρωθούν και έχουν δουλέψει πολύ περισσότερο από όλους εμάς- για την ώρα μια χαρά έχει δουλέψει το διαίρει και βασίλευε..αλλά τέτοιοι είμαστε..καθένας τη βόλεψη του. Η χώρα του παραλόγου, του χρήματος, της εξουσίας και των ψήφων-καληνύχτα Ελλάδα.
Όχι στην τροπολογία! Λογικευτείτε γιατί αύριο μεθαύριο,θα προταχθούν οι καθαρίστριες που έχουν να πληρωθούν και έχουν δουλέψει πολύ περισσότερο από όλους εμάς- για την ώρα μια χαρά έχει δουλέψει το διαίρει και βασίλευε..αλλά τέτοιοι είμαστε..καθένας τη βόλεψη του. Η χώρα του παραλόγου, του χρήματος, της εξουσίας και των ψήφων-καληνύχτα Ελλάδα.